Využijte Den absolventů i jako příležitost pro sraz Vaší maturitní třídy!

V době od 10:30 do 17:30 budou ve 2. patře budovy gymnázia k dispozici srazové učebny, v nichž se budete moci sejít se svými spolužáky a u šálku dobré kávy zavzpomínat (nejen) na svá gymnáziální léta. A pak se třeba společně můžete vydat na prohlídku školy či navštívit některý z doprovodných programů. 🙂

Srazovou učebnu je nutné si dopředu zarezervovat, a to na e-mailu stejskalova.mirka@seznam.cz. Před rezervací prosím ověřte na této webové stránce, jaké termíny srazů jsou stále volné a zda již Vaše třída nemá termín zamluvený.

V e-mailu prosím uveďte časový termín Vašeho srazu, Váš maturitní ročník a třídu. Pokud byste se při svém srazu rádi setkali i s některými profesory, uveďte prosím jejich jména a bude-li to možné, pokusíme se Vám setkání s nimi zajistit.