Reprezentativní prostory

Pavilon G2 Výstaviště Brno je jako stvořený nejen k tanci, ale i k setkání po letech

Catering

Už žádné zahánění hladu křupkami, v nabídce budou i teplá jídla!

Skvělá hudba

K tanci a poslechu zahraje skupina Na šikmé ploše, cimbálová muzika Friška a DJs

Předtančení

Studentsko-absolventsko-profesorská přehlídka tanců standardních i skotských i zcela free

Profesor roku

Kdo letos získá titul Profesor roku, usedne na putovní trůn a odnese si uměleckou vitráž?

Půlnoční slosování

Tradičně bohaté slosování o zajímavé ceny od našich sponzorů, jednotlivých tříd i profesorského sboru!

Ples proběhl před

Fotografie

Jak to vypadalo na loňském plese? Do KC Babylon na Kounicovu ulici vás přišlo přes 600. Jak velký společenský večer to bude 12. ledna 2018?

Rezervační systém

SMS vstupenka na mobil

každou vstupenku můžete poslat na libovolné číslo

Pohodlná platba

Zaplatit můžete kartou, převodem nebo hotově

Prodloužená doba rezervace

Rezervace byla prodloužena na 4 dny

Předprodej bude zahájen již 6. října v 11 hodin. Prvních 111 vstupenek můžete získat za zvýhodněnou cenu, s rezervacemi proto neváhejte! Až do vyčerpání 111 vstupenek bude možné na jednu objednávku rezervovat pouze 4 vstupenky.

Jak objednat vstupenky? V rezervačním systému si vyberte volná místa. Vyplňte pečlivě všechny požadované údaje (důležité je uvést správně mobil a email!). Po rezervaci vám přijde na mail potvrzení s pokyny k platbě. Rezervace platí 4 dny.

Platbu můžete provést převodem na účet, platební kartou nebo hotově dle pokynů v mailu. Hotovostní platby zajišťují v budově gymnázia každé pondělí p. prof. Zdeněk Kadeřábek a každý čtvrtek p. prof. Veronika Míčová, vždy o velké přestávce v kabinetě matematiky ve 2. poschodí. Před placením je nutné objednávku nejprve vytvořit, na místě ji můžete pouze zaplatit. Děkujeme za pochopení.
Po zaplacení obdržíte sms s unikátním kódem = vstupenkou na ples. Nemusíte tedy nic tisknout, u vstupu se prokážete svým jménem a kódem v sms.

Studentské vstupenky jsou pouze pro současné  studenty GKB a jsou určeny pro studenta a jeho doprovod. Studentská vstupenka je nepřenosná! Studentskou slevu získáte pouze tak, že zahlasujete v anketě Profesor roku. 1. kolo ankety bude spuštěno až 17. listopadu, ale vstupenky můžete samozřejmě objednávat už nyní! Při objednávání vstupenek vyplňte pozorně své celé jméno a třídu a až vám třídní profesoři začátkem listopadu rozdají unikátní kódy, pod kterými můžete hlasovat, a vy zahlasujete, aktivuje se nám vaše sleva v naší databázi a vstupenka bude platná. Pokud si nyní objednáte studentské vstupné a v anketě Profesor roku následně hlasovat nebudete, navýší se cena vaší vstupenky na plnou částku a nejpozději u vstupu na ples budete požádáni o její doplacení. Na jeden kód je možno koupit maximálně 2 vstupenky. V jedné objednávce je možno použít více kódů.

Účinkující

Letos se můžete těšit na tyto účinkující

Dress Code

Byli bychom rádi, kdybyste věnovali svoji pozornost správnému plesovému oblečení. Víme, že náš ples není tzv. vyšší společenskou událostí, zároveň by však neměl být neformálním setkáním. Proto námi zvolený dress code “semi-formal” vychází z kompromisu obou výše zmíněných možností. Velmi vás prosíme o výběr vhodného oděvu.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že přijdete-li “casual”, nebo dokonce “streetwear”, na akci nebudete vpuštěni. Děkujeme za pochopení.

Inspirací vám mohou být následující dámy a pánové z plesového fotokoutku 2016.

Sponzoři

Děkujeme všem sponzorům a partnerům, kteří Výroční plesovou noc Gymnázia Křenová podpořili.

V případě sponzorské spolupráce Vaší společnosti nabízíme vystavení propagačního banneru v sále po celou dobu konání akce. Dále můžeme zveřejnit informace o Vaší firmě na letácích v prostorách Výstaviště Brno, krátce představit Vaši firmu při předávání ceny, promítat logo Vaší společnosti na plátně během plesu nebo umístit logo firmy s odkazem na Vaše webové stránky na facebookovou i webovou stránku plesu. Náš ples můžete podpořit peněžitým darem či cenou do Velkého slosování. Na veškeré dary samozřejmě vystavíme darovací smlouvu pro odpočet z daně.
Hlavním partnerem Výroční plesové noci Gymnázia Křenová jsou Pánské obleky BANDI. Děkujeme!

Pánské obleky BANDI

Záštita hejtmana Jihomoravského kraje

Záštitu nad výročním reprezentačním plesem Gymnázia Brno, Křenová, přebral hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek.

Neváhejte a svou vstupenku si rezervujte hned teď!